E diel, 24 Janar, 2021
8 C
Tirana

Mjekja kapet mat, i merr para pacientes (Video)

Në rubrikën e përjavshme “Hitparade i absurdit”, emisioni “Stop” në “Tv Klan” ka komentuar disa video që janë shfaqur në studio.

Në rastin e parë kemi të bëjmë me një mjeke, e cila është filmuar nga kamera e fshehtë duke i marrë para një pacienteje. Ky rast ka ndodhur në Shkodër.

Në videon e dytë janë komentuar dy standardet e policisë bashkiake të kryeqytetit kur vendos gjoba.

Në një tjetër video, në Korçë është montuar një tabelë test, që lexon se ka dalë lotaria amerikane.

Një video tjetër tregon sesi shkulen mimozat në qendër të Tiranës, ndërsa në një zonë tjetër i kanë marrë masat, duke vënë një tabelë “mos këput mimozat”. /tvklan.al

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Si rekrutoheshin pilotët kamikaze në Japoni gjatë Luftës së Dytë Botërore

Fjalën “kamikaze”, e dëgjojmë shpesh sot sa herë kur ndodh një sulm terrorist vetëvrasës. Kjo mënyrë luftimi u shpik nga japonezët gjatë Luftës së...

Arrestohet gruaja e liderit opozitar rus, Alexei Navalny

Bashkëshortja e udhëheqësit opozitar rus Alexei Navalni, u arrestua sot gjatë operacioneve të forcave ruse të rendit kundër protestuesve në mbarë vendin. Yulia Navalnaya konfirmoi...

Etrit Berisha drejt rikthimit në Serie A, e kërkon trajneri serb

Etrit Berisha po kalon një moment të mirë te skuadra e Spal. Pas prekjes me COVID-19 dhe dëmtimit që pësoi disa muaj më vonë,...

Nuk mund ta mundësh dot Edi Ramën me armët e veta

Nga: Alfred Peza Lulzim Basha ka disa ditë që po rreket të bëjë fushatë elektorale, përmes një qasje “të re”, ku Edi Rama e ka...

Hendeku global mes të pasurve dhe varfërve po ngushtohet

Nga: Ferdinando Giugliano “Bloomberg Opinion” Pabarazia e të ardhurave, është ndër një temat më të debatuara ekonomike të kohërave tona. Por është njëkohësisht një nga...