E enjte, 21 Janar, 2021
12 C
Tirana

I dha fund lidhjes me Erosin, ja me kë po pushon Oriola Marashi (FOTO)

Një ditë më parë qarkulluan lajme se Oriola Marashi dhe Eros Grezda i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Ata e kanë hequr njëri-tjetrin nga lista e ndjekësve në Instragram. Bukuroshja është kthyer nga Kroacia, ku kaloi edhe muajt e izolimit me ish-partnerin e saj.

Por duket se kjo histori është lënë pas, ndërsa aktualisht po pushon në Shqipëri. Modelja ndodhet së bashku me Kejvina Kthellën në Shëngjin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Ronaldo shkruan historinë, Juventus fiton Superkupën e Italisë

Cristiano Ronaldo ka shkruar sonte historinë e futbollit botëror pasi u bë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave pasi shënoi për Juventusin...

Bajernit i mjafton një penallti për të mbajtur kreun, Lajpcig bën detyrën

Mjaftoi një penallti në minutën e 13-të për t’i dhënë Bajernit fitoren e dytë radhazi. Robert Levandovski nuk gaboi nga pika e bardhë e...

Vetëvendosja garon në zgjedhjet e 25 prillit, nesër prezanton kandidatët e parë

Lëvizja Vetëvendosje në Tiranë do të marrë pjesë në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Ditën e nesërme, më 21 janar kjo forcë politike do të...

I përqafuar me bashkëshorten, Joe Biden mbërrin në Shtëpinë e Bardhë

Joe Biden ka mbërritur në Shtëpinë e Bardhë, ku do të fillojë orët e para të punës si President i SHBA, me firmosjen e...

Çfarë duhet të dini mbi historinë e Ditës së Përurimit të presidentit amerikan

E para Ditë e Përurimit në detyrë e presidentit të Shteteve të Bashkuara, ishte 30 prilli i vitit 1789, gjatë betimit të presidentit Xhorxh...