I dha fund lidhjes me Erosin, ja me kë po pushon Oriola Marashi (FOTO)

Një ditë më parë qarkulluan lajme se Oriola Marashi dhe Eros Grezda i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Ata e kanë hequr njëri-tjetrin nga lista e ndjekësve në Instragram. Bukuroshja është kthyer nga Kroacia, ku kaloi edhe muajt e izolimit me ish-partnerin e saj.

Por duket se kjo histori është lënë pas, ndërsa aktualisht po pushon në Shqipëri. Modelja ndodhet së bashku me Kejvina Kthellën në Shëngjin.