E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Horoskopi 10 shtator, ja çfarë parashikojnë ‘yjet’ për ju sot

Dashi

Është koha të përjetoni gjëra të reja në jetën tuaj. Rutina juaj e përditshme po bëhet paksa e mërzitshme! Nëse aktualisht po përjetoni probleme financiare, mos u shqetësoni. Bëhet fjalë vetëm për një periudhë të shkurtër kohore.

Demi

Dikush mund të nxitojë sot dhe madje mund të mendojnë se kanë të drejtë t’ju nxitojnë edhe ju. Por shpejtësia mund të shkaktojë probleme për ju. Aktualisht jeni në drejtimin e duhur. Mos prishni qetësinë për të tjerët.

Binjakët

Ndjenjat negative që keni pasur për dikë janë përmirësuar aq shumë, saqë keni filluar të ndiheni sikur do të bashkoheni në grupin e tyre! Të dy keni marrëdhënie të mira aktualisht. Është një fitore për të cilën luftuat të dy.

Gaforrja

Ekziston mundësia të debatoni me shefin tuaj sot, por mund të arrini në një kompromis me të. E rëndësishme është t’i përbaheni atyre që keni rënë dakord dhe të mos nxisni për më shumë.

Luani

Nëse fiksoheni shumë për të marrë vesh diçka të re lidhur me një cështje të komplikuar në aspektin personal, nuk do të ishte diçka e zgjuar. Ka njerëz të tjerë në jetën tuaj që meritojnë më shumë kohë dhe energji. Kushtojini më shumë rëndësi marrëdhënieve tuaja të afërta.

Virgjëresha

Disa detaje gjatë ditës suaj sot mund t’ju konfuzojnë. Megjithatë do të qartësoheni shumë më shpejt seç mund ta mendoni, dhe do të mund t’i organizoni gjërat siç duhet. Dikush mund të kërkojë sot udhëzime prej jush.

Peshorja

Do të keni kohë dhe energji, kështu që gjithçka që ju nevojitet është shkaku. Ka shumë mundësi që të përfshiheni në diçka emocionuese në fund të ditës. Sa i përket gjendjes financiare, parashikohet një ditë e mirë.

Akrepi

Keni punuar fort për të mos u përfshirë në konflikte me një të afërmin tuaj. Megjithatë sot ka gjasa t’ju duket se përpjekjet që duhet të vijoni të bëni, nuk mund t’i përballoni. Përgatituni për atë me çfarë mund të përballeni.

Shigjetari

Ka shumë çrregullime në jetën tuaj tani, dhe do të jetë shumë e lehtë të shpërqendroheni nëse nuk keni caktuar përparësitë tuaja. Merrni kohë sot për të renditur detajet. Vendos gjërat në rendin e duhur.

Bricjapi

Këshillohet të ruani energjinë për çështjet dhe problemet tuaja. Mos u shqetësoni nëse të tjerët mendojnë se jeni egoist, teksa vini në vend të parë veten tuaj. Nëse shpenzoni të gjithë energjinë duke i bërë të tjerët të lumtur, nuk do t’ju mbetet asgjë për ta bërë veten të lumtur. Ruani mirësjelljen, por mos harroni ta trajtoni veten si duhet.

Ujori

Çfarëdo që ndjeni aktualisht, rekomandohet që ta shprehni. I lumtur apo i trishtuar, xheloz ose krenar, nuk bën ndonjë diferencë. Thjesht flisni hapur se çfarë po ndodh në zemrën tuaj. Sapo ta bëni këtë, do ta kuptoni menjëherë se ishte ajo çfarë duhet të bënit.

Peshqit

Ushtroni krijimtarinë tuaj sa më shumë të mundeni duke kërcyer, kënduar, zgjidhur gjëegjëza, çfarëdo qoftë. Njerëzit rreth jush do të adhurojnë energjinë tuaj. Do të jetë një ditë e shkëlqyer për të bërë ndryshime të mëdha në jetën tuaj shoqërore.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...