Sport

Futbollisti i Vllaznisë përfundon në spital


               Publikuar në : 16:02 - 05/10/19 user tir

Pasditen e djeshme një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona, njëri prej të cilëve është futbollisti i Vllaznisë U-19, Igli Çulaj.

18-vjeçari ndodhet në spital dhe raportohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT