E hënë, 24 Janar, 2022
3.5 C
Tirana

Futbollisti i Interit i futet muzikës, nxjerr këngën e tij të parë

De Vrij vjen nga dështimi me kombëtaren e tij, Holandën pasi u eleminuan nga Çekia në 1/8-at e finaleve me rezultatin 2-0. Më herët ai doli kampion Italie me Interin dhe vitin tjetër luan në Champions. Por deri atëherë do të hedhë një tjetër hap të rëndësishëm në karrierën “tjetër”.

Mbrojtësi holandez, i cili gjithmonë ka pasur një pasion për muzikën dhe gjithashtu di të luajë në piano, së shpejti do të bëjë debutimin e tij si këngëtar.

Kënga e re (e para) nga De Vrij dhe grupi që mori pjesë në edicionin e trembëdhjetë të X-Factor në Itali do të titullohet “Hej Brother” dhe do të dalë në treg më 9 korrik.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Makthi i Berishës nga institucionet që nuk e njohin

Nga: Mero Baze Sali Berisha tani ka nisur luftë me çdo institucion zyrtar, politik apo fetar që nuk e pranon më si Kryetar të PD,...

“Blindohen” zgjedhjet në Shoqatën e Tiranës, hyrja me kartë identiteti

Në orën 15:00 do të nisin zgjedhjet e Shoqatës Rajonale të Futbollit të Tiranës. Aktualisht është vënë re prezencë e forcave të policisë private,...

Nis hakmarrja pas përgjimeve, Tatimet ‘mësyjnë’ te bizneset e Armand Dukës

Bashkia e Tiranës me në krye Erion Veliaj, ka marrë zotimin për të "pastruar futbollin". Prokuroria e Tiranës ka nisur sot një hetim për...

Kriza në Ukrainë, NATO rrit praninë e saj

Aleatët e NATO-s po vendosin forcat në gatishmëri, dhe po dërgojnë anije shtesë dhe avionë luftarakë në Evropën Lindore, tha organizata të hënën. Këto...

FSHF i nxori audio-përgjimin, Veliaj: U qëndroj një për një atyre që kam thënë!

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar pas publikimit të audio-përgjimit të publikuar sot nga Federata Shqiptare e Futbollit, në të cilën...