E hënë, 24 Janar, 2022
3.5 C
Tirana

FOTO/Po kthehej nga dasma, vd*s në aksident reperi i famshëm grek

Reperi i njohur me origjinë greke i lindur në New York, Mad Clip, ka vdekur pas një aksidenti automobilistik në Vouliagmeni, Atikë. E gjitha ndodhi në 02:30 të mëngjesit të së enjtes, kur 34-vjeçari i cili ishte më herët në dasmën e një shoku, humbi kontrollin e automjetit të tij dhe u përplas në një shtyllë dhe më pas në një pemë. Ai u nxor nga makina pa ndjenja, dhe gjeti vdekjen e tij në spital.

Makina Porsche që po drejtonte, devijoi nga rruga. Përplasja ishte e rëndë, ku dhe ndërroi jetë 34-vjeçari Peter Anastasopulos, i njohur si Mad Clip. I ndjeri ishte bllokuar brenda automjetit, dhe u deshën rreth dy orë që zjarrfikësit ta nxirrnin atë.

Burimi i lajmit: Protothema. Përshtatur nga Tirana Today

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zgjedhjet e nxehta të 6 marsit, 10 pritshmëritë për 6 bashki

Nga: Roland Qafoku Vendimi për zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit më shumë duket si një pushim i detyruar i kërkuar nga trajneri në...

Recitoi mes dëborës/Meta: Vargjet e mia shqetësuan çunat e “Ballkanit të Hapur”

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, është pyetur nga gazetarët sot për recitimin që bëri së fundmi në Korçë, ndërsa në qytetin juglindor kishte nisur...

Meta i përgjigjet “dhëmbë për dhëmbë” Ramës

Pa humbur kohë, presidenti Meta i është përgjigjur thumbave të kryeministrit Rama. Presidenti Ilir Meta i ktheu përgjigje deklaratave të Ramës, se më 6...

“Kreu i FSHF”, Meta: Dënoj çdo ndërhyrje të politikës, që synon shantazhimin!

Ndërsa foli për mediat pas homazheve te shtatorja e Ismail Qemalit, në bulevardin Dëshmorët e Kombit, Kreu i Shtetit, Ilir Meta është prononcuar edhe...

U ekzekutua nga një i mitur për hakmarrje, zbardhet ngjarja e rëndë në Lezhë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Lezhën. Një person është qëlluar për vdekje në fshatin Manati. Bëhet me dije se ka ndërruar jetë Lekë...