E enjte, 16 Shtator, 2021
32.5 C
Tirana

Njihuni me këmbimin valutor, 2 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e dollarit dhe frangës zvicerane, ndërkohë paundi britanik dhe euroja kanë shënuar rritje të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valutor të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 102.5                                     Shitet 103.4

Euro:                                   Blihet 121.5                                    Shitet 122.1

Paundi Britanik :                   Blihet 140.8                                    Shitet 141.9

Franga Zviceriane:                Blihet 111.6                                    Shitet 112.6

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Nëndetëset me energji bërthamore, Kina denoncon paktin SHBA-Britani-Australi

Kina ka denoncuar një pakt historik të sigurisë midis SHBA, Britanisë së Madhe dhe Australisë, duke e përshkruar aleancën si "jashtëzakonisht të papërgjegjshme" dhe...

Mësimi nga mençuria e gjyqtarit Learned Hand

Nga: Irena Beqiraj Po jetojmë një periudhë të çmendur “skepticizmi” ndaj Amerikës. Mesazhet e shumë zyrtarëve të saj duken butaforike. Por historia na tregon që...

I zhdukur prej dy ditësh, 39-vjeçari gjendet pa shenja jete

Policia e Tiranës njofton se është gjetur pa shenja jete një 39-vjeçar në zonën e quajtur "Kodrat e Selitës". Policia ka indentifikuar viktimën, shtetasi...

“Shqipëria do monitorohet nga kamerat”, ministri Çuçi zbulon planin

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ka zbuluar sot në Kuvend objektivat e dikasterit që ai drejton në 4 vitet e ardhshme të 'Qeverisë Rama'....