Futboll

FOTO/ Pas divorcit, Vidal shijon lidhjen me kolumbianen me super forma

               Publikuar në : 18:17 - 19/05/19 S.N

Lojtari Arturo Vidal, pasi i dha fund lidhjes shumëvjeçare me gruan, po shijon tashmë në maksimum jetën private.

Ai është në një lidhje me kolumbianen, Sonia Isaza, e cila ka forma bombastike dhe është po ashtu mjaft e dhënë pas stërvitjes.

Sonia është një instruktore fitnessi dhe ka bërë për vete kilianin, që në janar u transferua në Barcelonë nga Bajerni i Mynihut.

dgdfgf6 dgffgf dgfgf4 sdfdf1
<
>

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT