E martë, 30 Nëntor, 2021
5.5 C
Tirana

FOTO/ Monika surprizon Lorik Canën: Zgjohu burri im

Bashkëshortja e Lorik Canës ka surprizuar sot të shoqin, duke i përgatitur mëngjesin. Në një postim në InstaStory, Monika ka publikuar foton, ku shkruan: “Zgjohu burri im zgjohu”, ndërsa Loriku shfaqet në shtrat.

Me këtë postim Monika sapo na tregoi që Loriku është gjumashi i familjes dhe se është bashkëshortja e tij italiane ajo që kujdeset me detaje, duke ia ëmbëlsuar ditën ish-lojtarit të Kombëtares Shqiptare.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foltorja e Kuçovës dhe kuvendi i partisë: numrat, superstruktura e ideologjia

Nga: Genc Pollo 1-NUMRAT E KUÇOVËS E MË GJERË  Javën e kaluar isha i pranishëm në Foltoren e PD-së në Kuçovë; aty kam shërbyer si deputet...

Implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje

FIFA vjen me risi, ku do të implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje. Kjo teknologji të re, do të implementohet në Kupën...

Çfarë dimë për variantin Omicron, që po “gjunjëzon” botën

Varianti Omicron i COVID-19, paraqet një rrezik global "shumë të lartë", tha të hënën Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). Varianti, i klasifikuar zyrtarisht si 'B.1.1.529'...

Dha dorëheqjen javën e kaluar, kryeministrja e Suedisë rikthehet në detyrë

Magdalena Andersson, e cila dha dorëheqjen shtatë orë pasi u zgjodh si kryeministrja e parë femër e Suedisë javën e kaluar, është përzgjedhur sërish...

Ishte duke raportuar LIVE, gazetaren e ngacmojnë duke e prekur nga të pasmet

Një incident ka ndodhur me një gazetare sportive, e cila gjatë raportimit LIVE është ngacmuar nga një person. Por edhe ajo nuk ka qëndruar...