E hënë, 24 Janar, 2022
3.5 C
Tirana

FOTO/Modelja e famshme e Instagr*mit vrit*t në shtëpinë e saj

Janae Gagnier, e njohur si Miss Mercedes Morr në Instagram, u vra gjatë fundjavës në shtëpinë e saj në Richmond, Texas, në atë që policia beson se ishte një vrasje. Vrasësi i dyshuar, Kevin Alexander Accorto, gjithashtu u gjet i vdekur në vendngjarje. Ekzaminuesi Mjekësor i Qarkut, Fort Bend, vendosi vdekjen e tij si një vetëvrasje.

Gagnier, e cila kishte mbi 2.6 milion ndjekës në Instagram, nuk kishte një lidhje me 34-vjeçarin, sipas familjes së saj. 33-vjeçarja u mbyt për vdekje në apartamentin e saj në Richmond. Trupi i saj u gjet të dielën, kur policia mbërriti për të kryer një kontroll. Shkaku zyrtar i vdekjes së saj u cilësua si ‘vdekje nga mbytja dhe tronditja traumatike’.

Çfarë ndodhi me Miss Mercedes Morr? Janae Gagnier u gjet e vdekur në apartamentin e saj në Teksas. Vrasësi i dyshuar, Kevin Alexander Accorto, u gjet i vdekur në vendngjarje.

Vrasësi i dyshuar thuhet se u gjet i vdekur me “plagë të shumta traumatike të forcës së mprehtë”, zbuloi një raport i një ekzaminuesi mjekësor. Zëdhënësi i policisë Richmond Lt. Lowell Neinast, shpjegoi se “në këtë pikë të hetimit, nuk besohet se ka pasur një lidhje midis të dyshuarit dhe viktimës”. Policia beson se Kevin Alexander Accorto po ndiqte Janae Gagnier përmes mediave sociale.

Sipas motrës së Gagnier, të dy biseduan me njëri -tjetrin të enjten, dhe “si zakonisht, po kalonin një ditë të mahnitshme”. Motra e së ndjerës, e cila është një influencuese e ardhshme në mediat sociale, postoi në platformë të hënën, duke u shpjeguar historinë prekëse fansave të saj.

“Dje ishte dita më e keqe e jetës sime”, filloi ajo postimin. “Zemra ime është zhdukur. Shpirti im është zhdukur. Foshnja ime … Unë [dhe] nëna biseduam me ju të enjten për t’ju kontrolluar [dhe] sipas zakonit, po kalonit një kohë të mrekullueshme. Ne flasim çdo ditë. Jam shumë e lumtur që thamë që të duam. Jam shumë e lumtur që pashë fytyrën tënde për herë të fundit”.

Policia është ende duke hetuar vrasjen. Nuk është konfirmuar se incidenti ishte një vrasje-vetëvrasje, megjithatë, kjo është ajo që policia e Richmond beson aktualisht.

Miss Mercedes Morr është një modele e njohur në Instagram, me ndjekës të profilit të lartë. Sipas faqes së saj në Instagram, disa nga ndjekësit e saj përfshijnë Snoop Dogg, Meek Mill, Cardi B, Megan Thee Stallion dhe Tory Lanez.

Burimi i lajmit: breakingdailynews. Përshtatur nga Tirana Today

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zgjedhjet e nxehta të 6 marsit, 10 pritshmëritë për 6 bashki

Nga: Roland Qafoku Vendimi për zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit më shumë duket si një pushim i detyruar i kërkuar nga trajneri në...

Recitoi mes dëborës/Meta: Vargjet e mia shqetësuan çunat e “Ballkanit të Hapur”

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, është pyetur nga gazetarët sot për recitimin që bëri së fundmi në Korçë, ndërsa në qytetin juglindor kishte nisur...

Meta i përgjigjet “dhëmbë për dhëmbë” Ramës

Pa humbur kohë, presidenti Meta i është përgjigjur thumbave të kryeministrit Rama. Presidenti Ilir Meta i ktheu përgjigje deklaratave të Ramës, se më 6...

“Kreu i FSHF”, Meta: Dënoj çdo ndërhyrje të politikës, që synon shantazhimin!

Ndërsa foli për mediat pas homazheve te shtatorja e Ismail Qemalit, në bulevardin Dëshmorët e Kombit, Kreu i Shtetit, Ilir Meta është prononcuar edhe...

U ekzekutua nga një i mitur për hakmarrje, zbardhet ngjarja e rëndë në Lezhë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Lezhën. Një person është qëlluar për vdekje në fshatin Manati. Bëhet me dije se ka ndërruar jetë Lekë...