E hënë, 26 Korrik, 2021
23.5 C
Tirana

FOTO/ Milioneri provokon Vildane Zenelin: Guxo ta bësh me mua

Vildane Zeneli njihet si një ndër vajzat më seksi shqiptare që tërheq gjithnjë vëmendjen me pozat provokuese të cilat shpeshherë nxisin imagjinatën e meshkujve.

Modelja e shumë komentuar prej disa kohësh është në një lidhje, por identitetin e personit ka preferuar mos ta bëj publik. Megjithatë sipas “Prive”, Vildanes ja ka vjedhur zemrën një biznesmen milioner, një foto të të cilit ajo ka postuar sot.

Partneri modeles shfaqet me kurriz, i veshur me një robdeshambër ku shkruhet “Bëj seks me mua, të sfidoj”, ndërsa Vildane ndodhet në shtrat nga siç duket ka bërë foton.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kroaci/ Albin Kurti viziton të plagosurit, nesër Kosova në ditë zie

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti vizitoi në spital, të plagosurit nga aksidenti tragjik i mëngjesit të kësaj të diele. Në deklaratën për mediat, ai...

Më e fortë PD-ja pas Kuvendit, por më e vogël elektoralisht…

Nga Eduard Zaloshnja Pak pikëpyetje kishte para kuvendit të PD-së se ç’do të ndodhte me propozimet e rivalëve të Bashës për ndryshimet rrënjësore në statutin...

Golem/ Shpëtohen nga mbytja dy vajza, pushuesit shmangin tragjedinë

Dy vajza të moshave 10 dhe 17 vjeç, nga Elbasani, u shpëtuan nga mbytja sot në plazhin e Golemit. Ndërhyrja e Policisë, pushuesve dhe mjekëve...

Fauci: doza e tretë e vaksinës e nevojshme për një kategori të caktuar

VOA/Anthony Fauci, zyrtari më i lartë amerikan për sëmundjet infektive,tha të dielën se amerikanët që e kanë sistemin e imunitetit të dëmtuar mund të...

Ballkanizmi i ambasadorëve të perëndimit

Nga Andi Bushati Ambasadorët kryesorë të perëndimit në Tiranë janë bërë sot protagonistë të një parade turpi që reket tu’a shesë shqiptarëve sapunin për djathë....