E mërkurë, 16 Qershor, 2021
20.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 7 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport:

 • Donaruma investon në Euro
 • Avantazh Pioli, Milan sprinti
 • Verstapen, Hamilton të “fshirët” e Baku-së

Corriere dello Sport:

 • Vlahoviç në listën e Maksit
 • Dita e Sarrit
 • Ligji i Lukakut, munden Brozoviç dhe Perisiç

AS:

 • Mbape nuk preket
 • Alarm Covid

Mundo Deportivo:

 • Dalje dhe shitje
 • Kontakte me Napolin për Fabianin
 • Busket pozitiv

L’Equipe:

 • Naser al-Khelaifi: “Klubi më i rëndësishëm se ç’do lojtar”

Përgatiti: Tirana Today

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Të ndalet sa më shpejt gjenocidi ndaj myslimanëve në Kinë

Nga Joseph Bosco “The Hill” Kur tmerret e plota të Holokaustit Nazist ishin më se të qarta edhe për mohuesit më kokëfortë gjatë viteve 1940-1950,...

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës

Policia njofton se është dhunuar për shkak të detyrës Drejtoresha e Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit në Bashkinë e Tiranës. Agresori është një 34-vjeçar me...

‘Vatra’ deklaratë: Të na tregohet pse Berisha u shpall “non grata”

DEKLARATË PUBLIKE E FEDERATËS PAN – SHQIPTARE TË AMERIKËS VATRA, RRETH SHPALLJES ‘NON GRATA’ TË ISH- PRESIDENTIT SHQIPTAR DR. SALI BERISHA Federata Pan - Shqiptare...

BE heq kufizimet e udhëtimit për Shqipërinë, Serbinë dhe Maqedoninë e Veriut

Vendet anëtare të Bashkimit Evropian kanë rënë dakord të mërkurën (16 qershor) të heqin kufizimet e udhëtimit për udhëtarët nga tetë vende dhe territore...

Arma më e fuqishme e Opozitës

Nga Oerd Bylykbashi Ligji i Dekriminalizimit funksionon si sahat! Një tjetër kryebashkiak i dënuar me burgim u zbulua falë tij, duhet të largohet nga funksioni...