E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Erik Fullani në një lidhje me Jasminën e “Për’puthen”? Zbulohet e vërteta

Gjatë ditëve të fundit është aluduar se Jasmina e “Për’puthen”, mund të jetë në një lidhje me Erik Fullanin, djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit.

Kjo për shkak se ata kanë filluar të ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, kanë dalë në një video live bashkë, janë fotografuar me të njëjtat rroba dhe makinë.

Por në fakt, midis tyre nuk ka asgjë. E këtë e ka konfirmuar mësë miri vetë Erik Fullani, i cili ka shkruajtur në Instagram se nuk është në një lidhje. Ai ka thyer heshtjen në një intervistë virtuale, me ndjekësit në Instagram.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...