Edicione

Edicioni informativ i datës 6 mars 2019, në “Tirana Today”


               Publikuar në : 14:32 - 06/03/19 M. S

“Tirana Today”, si çdo ditë ka sjellë edhe sot edicionin informativ të orës 14:00. Në të do të dëgjoni zhvillimet kryesore nga vendi, rajoni e bota.

Informacionet më pikante të ditës, të përmbledhura në një minutazh të shkurtër kohor, këto në “Tirana Today”.

Për të rejat më të fundit dhe zhvillimet më të zgjeruara, klikoni në www.tiranatoday.com, ose shkarkoni në App Store dhe Play Store “Tirana Today”.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT