E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

E vranë tek dera e shtëpisë, këngëtarja shqiptare shpërthen në lot (foto)

Mbrëmjen e kaluar u ekzekutua me breshëri plumbash në hyrje të pallatit, menaxheri i VIP-ave, Jurgen Kurti. Është këngëtarja Fjolla Morina, e cila pëmes statuseve në rrjetet sociale dëshmon se e njihte të ndjerin.

Në një postim në Instagram, Fjolla ka publikuar një foto të 26-vjeçarit. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:20, kur Jurgen Kurti po shkonte në shtëpinë e tij.

3 vite më parë, Jurgen Kurti u akuzua për vrasjen e babait të tij. Në vitin 2017 u arrestua si i dyshuar për vrasjen e Agim Arapit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...