E martë, 28 Shtator, 2021
17.5 C
Tirana

Masakra në Tiranë/’Menaxheri i VIP-ave’ i fejuar prej vitesh me një modele (foto)

26-vjeçari Jurgen Kurti u ekzekutua me breshëri plumbash në hyrje të banesës së tij. Kurti nuk ishte personazh i panjohur, e ndërsa tërhiqte vazhdimisht vëmendjen e shtypit rozë, pasi njihej ndryshe edhe si ‘menaxheri i VIP-ave’.

Pak kohë më parë ai është përfolur se ishte në një lidhje me ish-banoren e ‘Big Brother’, Xhensila Pere. Kujtojmë faktin se të dy e mohuan një lajm të tillë, duke u shprehur se ishin vetëm miq.

I ndjeri kishte disa vite i fejuar me një modele nga Durrësi, Enxhi Ekonomi. Shpesh ai publikonte foto dhe dedikime për të fejuarën e tij. Ndërkaq, komentohej shpesh edhe për jetën e luksit. Ai kishte në pronësi të paktën 10 biznese të ndryshme, nga servis makinash tek kompani për menaxhime dhe organizime eventesh.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...