E enjte, 21 Tetor, 2021
12.5 C
Tirana

E rëndë! Modelja e njohur gjendet me fytin e prerë brenda një valixheje

Mbarë Rusia, dhe jo vetëm, është tronditur nga një ngjarje e rëndë. Trupi i modeles së njohur 24-vjeçare Ekaterina K, është gjetur i pajetë në apartamentin e saj në Moskë.

Mediat e huaja raportojnë se ajo është gjetur e zhveshur me fytin e prerë dhe e qëlluar disa herë me thikë, brenda një valixheje. Sipas burimeve policore ngjarja e rëndë ka ndodhur për motive xhelozie. Ekaterina kishte vetëm pak muaj që ishte ndarë nga i dashuri 35-vjeçar dhe ishte lidhur me një 52-vjeçar. Thuhet se 24-vjeçarja ishte një studente e shkëlqyer e mjekësisë dhe numëronte rreth 80 mijë ndjekës në profilin e saj në Instagram.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shpërthim i fuqishëm gazi në Kinë/Publikohen pamjet ‘apokaliptike’ (VIDEO)

Të paktën 3 persona u vranë dhe më shumë se 30 u plagosën në një shpërthim të fuqishëm në një restorant, në qytetin verilindor...

Evi Kokalari i publikon dokumentin Bashës: Të nis një investigim për këto afera

Që kur u shfaq në "Foltoren" e Sali Berishës si një mbështetëse "amerikane" e ish-kryeministrit në “luftën” e tij kundër SHBA-së, Evi Kokalari nuk...

Thellohen spastrimet në PD/Luan Baçi largohet nga kreu i degës në Fier

Lulzim Basha ka marrë një tjetër vendim, për të shkarkuar një tjetër emër nga radhët e PD-së. Dita-ditës, kryedemokrati po fakton se mbetet i...

PD e vendosur për t’i shkuar deri në fund çështjes “Becchetti”

Pak kohë më parë, Gjykata Europiane e të Drejtave të Njeriut në Strasburg ka dënuar Shqipërinë me 110 milionë euro, për konfliktin me biznesmenin...

Hoxhë Hasan Tahsini, në fokus të Akademisë për Studime të Çamërisë

Hoxhë Hasan Tahsini ka qenë në fokus të Akademisë së Studimeve për Çamërinë. Simpoziumi shkencor i Akademisë së Studimeve për Çamërinë është mbajtur në...