E hënë, 18 Tetor, 2021
11.5 C
Tirana

Françeska Jaçe tregon si është e vërteta për sherrin në Jalë

Sherri mes grupeve në Jalë që përfundoi me një të plagosur, ashtu sikundër raportohet në media e jo në mënyrë zyrtare nga ana e policisë, ka ngritur shumë hipoteza se kush është femra e cila ishte ‘mollë sherri’.

“U bë kasaphanë, të gjithë u shtrinë në tokë si nëpër filma”/ Dalin pamjet nga sherri në Jalë, një i plagosur

U pretendua se “molla e sherrit” ka qenë ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe. E kontaktuar nga ‘Shqiptarja.com’, Jaçe ka mohuar një lajm të tillë. Ajo është shprehur se aktualisht ndodhet me pushime në jug, por në Dhërmi e jo në Jalë.

“Unë jam në Dhërmi, prej disa ditësh. Nuk kam aspak lidhje me këtë ngjarje”, u përgjigj Jaçe.

Ende nuk ka një informacion zyrtar që të zbardh “misterin” se çfarë ndodhi në Jalë, ndërsa në redaksinë e ‘JOQ Albania’, një qytetar nisi një video, ku shikohej se një ngjarje e rëndë kishte ndodhur në ‘Folie Marine’. Ai thotë se shkallët u lanë me gjak dhe se kishte njerëz që vraponin nga frika, sepse nuk kuptonin se çfarë po ndodhte.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mbështetësve të Lulzim Bashës tani po u del “droga”

Nga: Alfred Peza Lehtësia e papërballueshme me të cilën Lulzim Basha u artikuloi vendimin për largimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD, pas...

Itali/Vodhi brioshët, të nesërmen i paguan. Pronari i lokalit i ofron një punë

Ai vjedh brioshët në lokal, pastaj të nesërmen kërkon falje dhe paguan. Një histori dëshpërimi, por edhe mbi të gjitha dinjiteti dhe solidariteti që...

Kolumbia sterilizon hipopotamët e “Mbretit të kokainës”

Një grup hipopotamësh - një trashëgimi e padëshiruar pas vdekjes së mbretit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar - po sterilizohen. Escobar, i cili u...

Rusia në gjendje emergjence nga infektimet, një mijë të vdekur në një ditë

Rusia të shtunën regjistroi 1.000 vdekje në një ditë të vetme për herë të parë, që kur filloi pandemia. 222.000 vdekjeve nga Covid është...

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...