E mërkurë, 20 Janar, 2021
11 C
Tirana

E nxjerr blof, Silvana publikon mesazhet e Saimirit ku i fton në shtëpinë e tij

Saimiri, dy puntata më parë vendosi të largonte nga “Love story” Silvanën. Pas eleminimit, ajo tha se është shumë e lumtur që u largua, dhe se Saimiri është mashkull i thjeshtë që pret që femrat t’i përulen. Silvana dha një deklaratë të fortë, teksa shtoi se do burrë me B të madhe. Por nuk ia përtoi as Saimiri, i cili i tha se edhe ajo duhet të jetë grua me G të madhe nëse e ka këtë kërkesë.

Mjaft e mërzitur për çfarë po ndodhte, Silvana deklaroi se Saimiri ka për të dalë vetëm nga ky spektakël, sepse sipas saj, ai po kërkon vajza që ta argëtojnë, por ajo nuk është në këtë kategori.

Silvana akuzoi 33-vjeçarin se ka ftuar vajzat në vilën e tij, gjë që është e ndaluar nga produksioni, dhe se ky i fundit duhet t’ia kontrollojë mesazhet.

Sakaq, mbrëmjen e djeshme Silvana ka nxjerrë provat. Ish-konkurrentja ka publikuar në Instastory bisedat e Saimirit me të dhe 2 vajza të tjera, ku ai i fton në shtëpinë e tij.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...