Kronikë

Aksident i rëndë në rrugën Shkodër-Koplik, një i vdekur

               Publikuar në : 12:12 - 15/03/19 S.N

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën Shkodër-Koplik, ku ka vdekur një person. Viktima është shtetasi N. S. 26 vjeç.

Raportohet se një tjetër person ka mbetur i plagosur, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve në Spitalin Rajonal Shkodër,

Njoftimi i policisë:

Shkoder/ Informacion Paraprak

Me datë 15.03.2019 rreth orës 12:00 në aksin rrugor Shkodër- Koplik në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplik i Sipërm, mjeti tip “Benz” është përplasur me mjetin “Volkswagen” për pasojë ka gjetur vdekjen shtetasi N. S. 26 vjeç Malësi e Madhe drejtuesi i mjetit tip “Benz” si dhe ka mbetur i dëmtuar jashtë rrezikut për jetën dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve në Spitalin Rajonal Shkodër, shtetasi L. M. 59 vjeç banues Malësi e Madhe.

Po kryhen veprimet me Grup Hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT