E enjte, 2 Dhjetor, 2021
12.5 C
Tirana

E ardhmja e Erling Haland? Babai dhe agjenti i tij mbërrijnë në Spanjë (Video)

E ardhmja e sulmuesit të Borusia Dortmund, Erling Haland, po fillon të marrë drejtim, teksa në rrjetet sociale po qarkullon një video e babait të sulmuesit dhe agjentit të tij Mino Raiola duke zbarkuar në aeroportin e Barcelonës.

Sipas pretigjozes “MundoDeportivo”, dyshja është nisur drejt selisë së Barcelonës ku do takohen me presidentin blaugrans, Juan Laporta dhe bordin e tij drejtues.

Me performancat e tij fantastike, Haland është vënë në qendër të merkatos, ku janë të shumta ekipet që janë vënë pas sulmuesit.

Nuk dihet se çfarë është folur në këtë takim, por si duket presidenti Laporta ka ardhur me synime të qarta, të rikthejë përsëri Barcelonën në rrugën e lavdisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mundo Deportivo (@mundodeportivo)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Haklaj plas ‘bombën’: Noka do tentojë të pushtojë selinë e PD më 12 dhjetor

Ish-kryetari i PD-së në Tropojë, Azgan Haklaj, ka lëshuar një deklaratë të fortë teksa ka thënë se Flamur Noka po përgatit strukturat për të...

Tensionet Rusi-Ukrainë, Lavrov dhe Blinken takim ‘kokë më kokë’

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken dhe Ministri i Jashtëm rus Sergey Lavrov, u takuan të enjten në Stokholm, Suedi, mes shqetësimeve në rritje...

Nëse “Foltorja” është demokraci, atëherë PD e meriton Berisha&Bashën

Nga: Ben Andoni Nëse në fillim njerëzit e PD-së mundoheshin të gjenin atë të veçantën dhe mënyrën sesi do të mbrohej Berisha me etiketimin “Non...

Ben Blushi dorëhiqet nga drejtimi i “Top Channel”

Ben Blushi ka dhënë dorëheqjen nga "Top Channel", media e njohur të cilën e drejtonte prej katër vitesh. Nga sot ai nuk është më...

Komiteti Teknik publikon masat e reja, çfarë do ndodhë nga 4 janari

Pas rritjes së rasteve dhe shtrirjes së madhe në mbarë botën si pasojë e variantit Omicron, Komiteti Teknik i Ekspertëve ka vendosur që të...