E martë, 21 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

Dritan Hila sherr me ish-deputetin Braimllarin: Mos kalo në propagandë

Drejtuesi i “Arena” në Ora News Dritan Hila u përfshi në debate të forta me ish-deputetin e LSI-së, Endri Braimllari.

Pjesë nga debati: 

Klosi: Të paktën zyrtarisht, populli nuk është me ju.

Braimllari: Me krimin e organizuar?

Klosi: Të lutem tani mos e hap temën nga fillimi.

Hila: Mos kalo në propagandë o Endri. Ku e ke krimin e organizuar? Kë ke futur në burg? Ke qenë 8 vjet në pushtet. Endri ke pasur 8 vjet Llallën aty dhe ka bërë një vrimë në ujë. Përveç 2016-s që ke rritje të shitjes së drogës, në 20 vite të tjera i ke barabartë. E lëmë krimin e organizuar.

Braimllari: Nëse ju na ftoni në studio dhe na thoni mos flisni për krimin për çfarë do flasim ne?/ Oranews.al

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...