E shtunë, 31 Tetor, 2020
7 C
Tirana

Drilon Hoxhës nuk i del inati, nxjerr blof Rezart Veleshnjën (VIDEO)

Më të lexuarat

E rëndë/ Futbollisti 31-vjeçar gjendet pa jetë në një parking makinash

Futbollisti 31-vjeçar, Nam-Çun Kim është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në një parking makinash. Dyshohet se mbrojtësi që aktivizohet me klubin e Seul është...

‘Ethet’ e zgjedhjeve/”Nuk shikoj asnjë pengesë që të bashkëpunojmë me Topallin”

Teksa ‘ethet’ e afrimit të zgjedhjeve po ndihen nga protagonistët politikë, ka edhe nga ato qëndrime surprizë. Fabian Topollaj, përfaqësues i Bindjes Demokratike, deklaroi...

Erdogan sulmon Europën: Zëri i botës myslimane ngrihet kundër mëkateve tuaja

“Kundër Europës mëkatare, zëri i vetëm që po ngrihet sot është zëri i botës myslimane''. Kështu u shpreh Presidenti turk, Rexhep Tayyip Erdogan në hapjen...

Video/ Nuk është iluzion, godina 5-katëshe spostohet 60 metra

Një godinë 5-katëshe në Shangai, me peshë 7600 tonë, u ngrit nga toka dhe u spostua në një vend të ri, duke përdorur teknologjinë...

Tërmeti/ 7 godina të rrënuara, njerëzit kërkojnë nën rrënoja (VIDEO)

Turqia pak çaste më parë është goditur nga një tjetër tërmet i fortë, i cili ka lënë pas dëme të mëdha. Tërmeti me magnitudë 6.6...

Tërmeti shkakton cunami, deti vërshon në qytetin turk (FOTO)

Dhjetra ndërtesa të shembura dhe njerëz të frikësuar që kërkojnë nën rrënoja, është pasqyra e përgjithshme e asaj që po ndodh në Turqi, pas...

Rolf Buchholz, njeriu me plot 516 modifikime në trup (VIDEO)

Bërja e tatuazheve dhe vendosja e pirsing, janë sot në modë kryesisht tek të rinjtë. Por gjermani Rolf Buchholz, e ka çuar deri në...

“60 minus 15 bëjnë 50”/ Nuk ndalen gafat e Bashës (VIDEO)

Rama ka pikasur një tjetër gafë të kryedemokratit Basha. Siç duket, kryeministri ka qenë duke ndjekur konferencën e sotme për mediat të kryedemokratit. “Ahahaha o...

Ish-kryeministri: Myslimanët kanë të drejtë të vrasin miliona francezë

Ish-kryeministri i Malajzisë, Mahathir Mohamad tha se myslimanët kishin të drejtë "të vrisnin miliona francezë" pas një sulmi vdekjeprurës në Nisë, duke shkaktuar zemërim...

Refuzoi të mbante maskën, politikani tërhiqet zvarrë në mes të Parlamentit

Politikani i njohur italian Vittorio Sgarbi, është përballur dje me një situatë jo të këndshme. Ai është nxjerrë me forcë nga Parlamenti i Italisë,...

Një ditë më parë, aktori i humorit Rezart Veleshnja reagoi ashpër ndaj ftesës në “Top Channel”, për të qenë në një panel me aktorin Drilon Hoxha. Mjaft i revoltuar, ai tha se nuk mund të fliste me dikë që nuk ka asnjë formim artistik për filmat. Madje ai deklaroi se do të ngrihej nga emisioni “Shqipëria Live” nëse drejtuesit lejonin njerëz si Drilon Hoxha të flasin për artin.

‘E ulët nivelin e bisedës, do çohem nga paneli’, shpërthen Rezart Veleshnja

Por kjo situatë nuk i ka shpëtuar aspak Drilon Hoxhës, i cili ia ka kthyer me të njëjtën monedhë. Në një postim në Instagram shikohet Driloni duke dhënë intervistë për mediat.

Më tej një video e Rezart Veleshnjës duke i kërkuar llogari me video se përse Driloni nuk e ka vendosur tek një poster i filmit ku Rezarti ka marrë pjesë.

Bashkëngjitur kësaj videoje ai shkruan: “Nderkohe qe po jepja interviste per punen time, ne doren qe kisha ne xhep me erdhi nje video nga nje aktor i “madh” …
(faleminderit nga zemra publikut qe di te dalloje artistet! Folet ju per mua. Ju dua !)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kanë arsye që të ndjehen të trembur

Nga: Alfred Peza Për propogandën opozitare, çfarëdo që të ndodhi këto ditë, nuk ka temë më të rëndësishme për të diskutuar sesa ajo e krijimit...

Pamje të rënda/Si është transformuar Izmiri pas tërmetit tragjik (VIDEO)

Turqia bën pjesë në një zonë me sizmicitet të lartë. Tërmeti i cili vlerësohej të ishte shtatë në shkallën Rihter nga Shërbimi Gjeologjik i...

Vajza nxirret e gjallë nga rrënojat e tërmetit, shihni reagimin e saj (VIDEO)

Duartrokitje dhe lot gëzimi është tabloja e përgjithshme pas shpëtimit të një vajze nga ekipet e shpëtimit. Një vajzë është nxjerrë e gjallë nga rrënojat...

Paratë, dashuria, fati/ Çfarë thotë horoskopi sot

Dashi Parashikohet një ditë mirë me Afërditën nga njëra anë dhe me Hënën që sot ju sjellin stimuj të fuqishëm në planin sentimental. Duhet të...

Britania drejt mbylljes, ja çfarë vendimi ka marrë Boris Johnson

Kryeministri britanik Boris Johnson, pritet që të njoftojë një bllokim kombëtar javën e ardhshme, pasi ekspertët shëndetësorë i këshilluan se është e vetmja mënyrë...