E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Donaruma/ Një indicie nga Instagrami hap ‘pistën’ katalanase për portierin

Përsa i përket Donarumës, ekipi favorit për ta bërë të tijin vazhdon të jetë Juventusi, i cili siç raportohet nga Calciomercato.it ka përparësi në garën për lojtarin, por gjithashtu duhet përmendur interesi i dy klubeve elitarë; Paris Saint-Germain dhe Barcelona.

Në lidhje me interesimin nga Barcelona, ​​nga rrjetet sociale vjen një “like”, një pëlqim fotoje që ka ndezur median sportive italiane dhe spanjolle. Portieri i kombëtares italiane, la një pëlqim virtual mbi një foto-postim në një faqe fansash të quajtur ‘fcbarcelona.indian’ në Instagram. Donaruma pëlqeu pikërisht postimin në të cilin nënvizohej se katalanasit janë të gatshëm ta afrojnë portierin riosh me kosto zero.

 

Dhe mjaftoi që vetë Donaruma të klikonte ”Më pëlqen” mbi foto dhe padyshim që tani mund të konsiderohet e hapur edhe pista e Barcelonës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Përmbyset autoboti me naftë në Elbasan, bllokohet shoferi

Një autobot me karburant është përmbysur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrakë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shoferin e ka zëne...

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, zbulohet makina me të cilën janë larguar autorët

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20-vjeçare britanike Caroline, e ndodhur pak javë më parë në Greqi. Në emisionin e gazetarit grek...

Fati i kryetarit të PD-së, 3 kandidatët që do të sfidojnë Lulzim Bashën

Nga: Marsela Sinani Lulzim Basha 47 vjeç, Fatbardh Kadilli 55 vjeç, Edith Harxhi 48 vjeçe dhe Agron Shehaj 44 vjeç, aderojnë në të njëjtën parti,...