E hënë, 21 Qershor, 2021
25.5 C
Tirana

Djali i ish-kryeministrit Berisha reagon për herë të parë për ‘ndarjen’ nga Armina Mevlani

Shpeshherë zërat e pavërtetë nuk kalohen kollaj nga ana e VIP-ave shqiptarë. Ka nga ata të cilët e kalojnë me mjaft sportivitet, sikundër ndodh edhe krejt e kundërta. Mjaftoi një foto e publikuar në Instastory nga Armina Mevlani, që të qarkullonte një lajm në mediat rozë se blogerja e njohur dhe Shkëlzen Berisha i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.

“Unë. E vështirë për t’u gjetur. E vështirë për t’u harruar”, shkruhej në foton e Arminës.

Këto lajme nuk i kanë pëlqyer aspak çiftit, dhe kanë reaguar menjëherë në rrjetet e tyre sociale.

Ata kanë publikuar në Instagram foto ku shfaqen mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Për “dashamirësit”, shkruan me ironi Shkëlzeni krahas fotos.

Edhe bukuroshja ka qëndruar në të njëjtën linjë me partnerin e saj.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Demokracia e neveritshme” me rastin Leli

Agim Baçi Gjatë ditëve të fundit, kushdo që ka ndjekur shqetësimet e këshilltarëve bashkiakë të Vlorës lidhur me rezultatet e punës së kryebashkiakut Leli, po...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 21 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport: Të parët fare! Të shtunën 1/8 e finales në Uembli, Ukraina e Shevës ose Austria Corriere dello Sport: Jemi një përrallë/...

Ministrit serb i refuzohet hyrja në Kosovë

Ministrit të Rinisë dhe Sporteve në Serbi, Petar Petkoviq, i kanë refuzuar kërkesën për hyrje në Kosovë. Ky refuzim nga ana e autoriteteve në...

“I nxehti afrikan” mbërrin në Shqipëri, temperatura deri në 43 gradë

Vendi ynë parashikohet të ndikohet nga një valë e të nxehtit (masa ajrore të thata dhe të nxehta me origjinë nga Afrika e Veriut...

Shpërthim me eksploziv në një mobilieri. Pronari, ndërtues në Tiranë

Policia njoftoi pak më herët se rreth 23:40, në aksin rrugor Lezhë-Milot, në mobilierinë në pronësi të shtetasit D.A., banues në Tiranë, ka shpërthyer...