Dj Vicky bëhet baba për herë të dytë (FOTO)

DJ i njohur shqiptar Vicky është bërë baba për herë të dytë. Këtë gëzim e ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram, ku në një foto shfaqet duke mbajtur në krahë vogëlushen e tij, të cilën kanë vendosur ta quajnë Amal.

“Vajza ime e ëmbël Amal”, shkruan Vicky krahas fotos me të porsalindurën.

 

View this post on Instagram

 

My sweet little girl Amal 🧿 @amandedako

A post shared by VIK KRAJA (@vikkraja) on

 

Dj Vicky dhe partnerja e tij Amanda kanë edhe një djalë që quhet Alen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by amandedako (@amandedako) on