E shtunë, 23 Janar, 2021
8 C
Tirana

Dj Vicky bëhet baba për herë të dytë (FOTO)

DJ i njohur shqiptar Vicky është bërë baba për herë të dytë. Këtë gëzim e ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram, ku në një foto shfaqet duke mbajtur në krahë vogëlushen e tij, të cilën kanë vendosur ta quajnë Amal.

“Vajza ime e ëmbël Amal”, shkruan Vicky krahas fotos me të porsalindurën.

 

View this post on Instagram

 

My sweet little girl Amal 🧿 @amandedako

A post shared by VIK KRAJA (@vikkraja) on

 

Dj Vicky dhe partnerja e tij Amanda kanë edhe një djalë që quhet Alen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by amandedako (@amandedako) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...