E premte, 15 Janar, 2021
7 C
Tirana

Deputeti kapet nga kamerat duke parë video erotike në parlament

Deputeti tajlandez, Ronnathep Anuwat, është filmuar nga kamerat duke parë një video me pullë të kuqe në Parlament.

Mediat në Tajlandë shkruajnë se deputeti kishte më shumë se 10 minuta duke parë videon erotike, gjatë seancës parlamentare ku po zhvillohej një debat për buxhetin.

Kur u pyet nga mediat, deputeti tha se kishte marrë mesazh nga një vajzë që i kërkonte ndihmë dhe kishte nevojë për para.

Ai është justifikuar duke thënë se e ka parë deri në fund videomesazhin, për të vlerësuar nëse vajza ishte vërtet në rrezik. Ende nuk është ndërmarrë asnjë masë ndaj tij, pasi deri më sot nuk ka pasur asnjë ankesë për të. Gjithashtu, rregullorja nuk ndalon asnjë ligjvënës të shohë materiale të ndryshme në telefon.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bëjnë punën më të rrezikshme në botë/ Sherpat, guidat e alpinistëve në Himalaja

Bëjnë punën më të rrezikshme në botë, kush janë Sherpat, guidat e alpinistëve në Himalaja Kur ekipi i parë i alpinistëve arriti të ngjitej në...

“Në Dubai ishin 28 veta”, Fahri Balliu: Rama ka pirë verë 18 mijë euro shishja

Për botuesin Fahri Balliu, kryeministri Edi Rama nuk do arrijë të fitojë një mandat të tretë, pasi nuk ka se çfarë t’u ofrojë shqiptarëve. Duke...

I ekzekutoi në banesë/ Detaje të reja nga trafikimi që bënte Ademi me 2 motrat

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me motrat Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi, të cilat u ekzekutuan mesditën e 31 Dhjetorit...

Serbët e veriut të Kosovës marrin dozën e dytë të vaksinës anti-covid

Një grup i qytetarëve nga katër komunat në veri të Kosovës, të cilët u imunizuan më 25 dhe 26 dhjetor të vitit 2020, me...

Video/ Po bënte video me telefon, 44-vjeçari goditet nga rrufeja

44-vjeçar brazilian është goditur nga rrufeja teksa me telefonin e tij po filmonte stuhinë që kishte përfshirë vendin. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Minduri, ku...