E mërkurë, 4 Gusht, 2021
35.5 C
Tirana

VIDEO/ ‘Çmendet’ babai, var fëmijën në derën e makinës: Doja ta ndëshkoja

Babai ndëshkon djalin e tij 3-vjeçar duke e varur në derën e makinës, dhe duke e tërhequr zvarrë në qytet. Kjo video e cila është bërë virale, është regjistruar në Turqi.

Pamjet kanë shkaktuar një zemërim në rrjetet sociale, teksa shihet babai që ka varur djalin e tij tre vjeç në dritaren e makinës së tij, ndërsa ai ishte në lëvizje. Video është realizuar nga një shofer që ishte pas personit që po ndëshkonte të birin.

Policia sapo është hasur me pamjet në fjalë është mobilizuar, dhe ka gjetur autorin falë targave të makinës së tij, ndërsa e kanë vënë në pranga.

Sipas mediave turke, ai pretendoi se në këtë mënyrë dëshironte të ndëshkonte djalin e tij tre vjeç, i cili u soll keq gjatë ditës.

Burimi i lajmit: gazzetta. Përshtati Tirana Today

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I mori jetën gruas/40-vjeçari: Po e përgjoja, kishte një lidhje jashtëmartesore

Shqiptari Florand Shehu i cili masakroi me thikë gruan e tij para disa ditësh në Greqi, ka rrëfyer para autoriteteve se nuk ishte në...

VIDEO/Rama i shpalli ‘luf*ë të hapur’, Peleshi shfaqet me Dritan Lelin në Vlorë

Situata me zjarret është përkeqësuar gjatë ditëve të fundit. Flakët kanë mbërritur edhe në zonat e banuara, duke ndezur sinjalin SOS në Gjirokastër, Dukat,...

Verbëria e rutinës së dorëzimit të përditshëm

Nga: Agim Baçi Shpesh njerëzit tregohen të verbër, ose bëjnë sikur!”, tha shkrimtari portugez Jose Saramango në ceremoninë e marrjes së çmimit “Nobel” në vitin 1998, duke...

Humbi jetën mes flakëve/ Shoku i viktimës: Nuk kishim zjarrfikëse

Detaje të reja të rënda kanë dalë në dritë lidhur me ngjarjen e rëndë ndodhur dje në fshatin “Asim Zeneli” në Gjirokastër, ku mbeti...

E vr*u për pronën/ “I trembem hakmarrjes”, vëllai i vras*sit kërkon mëshirë

Pak ditë më parë, një sherr mes kushërinjve për pronën në Lushnje përfundoi me një të vrarë. Autori i krimit, Kastriot Hasalla pritet të...