E enjte, 20 Janar, 2022
12.5 C
Tirana

Champions/ Gati të zbritet në fushë, ja si rreshtohen ekipet

Real – Liverpul

Reali :Kurtua, Militao, Naço, Mendi, Vaskez, Kros, Mordiç, Kasemiro, Vinicius Zhunior, Asensio, Benzema. Trajner: Z. Zidan.

Liverpuli: Alison, Fabinjo, Kabak, Robertson, Arnold, Keita, Vajnaldum, Filips, Zhota, Salah, Mane. Trajner. J. Klop.

 

Siti- Dortmund

Mançester Siti: Ederson, Stons, Ruben Dias, Kanselo, Uoker, Rodri, Gyndoan, Mahrez, De Bryjne, Foden, Bernardo Silva. Trajner: P. Guardiola

Borusia Dortmund: Hitz, Akanxhi, Humels, Morej, Gerrero, Belingam, Emre Xhan. Dahud, Knauf, Haland, Rojs. Trajner: E. Terziç

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Modernizim bazës ajrore të NATO-s në Kuçovë! Rama: Do zbatohen 5 projekte

Kryeministri Edi Rama dhe ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë, Yuri Kim, kanë marrë pjesë sot në ceremoninë e mbajtur me rastin e nisjes së...

Einxhel “merr hak” për Dagzin, dërgon në nominim Monikën (VIDEO)

Einxhel “hakmerret” për Dagzin, duke dërguar në nominim Monikën. Mbrëmjen e djeshme, banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” kanë zhvilluar një shfaqje me...

Kompanitë ajrore anulojnë qindra fluturime për në SHBA, për shkak të rrjetit 5G

Qindra fluturime drejt Shteteve të Bashkuara dhe disa të tjera që ishin planifikuar të niseshin nga disa aeroporte amerikane u anuluan të mërkurën, edhe...

Einxhel në gjendje të rëndë psikologjike, ja si ia shpreh dashurinë DJ Dagz

DJ Dagz është eleminuar nga shtëpia e "Big Brother Vip", dhe e dashura e tij Einxhel e ka përjetuar shumë keq. Moderatorja shfaqet e...

Dashuria për SHBA-në nuk ka nevojë për ndërmjetës

Nga: Luçiano Boçi Ka një përpjekje të shfrenuar për t’i ndarë anëtarët e PD-së sot apo drejtuesit e saj ndër vite, në pro dhe antiamerikanë....