E diel, 20 Qershor, 2021
23.5 C
Tirana

Çfarë po bëhet me Ledion Liçon? Zbulohet pse ka qenë kaq kohë larg ekranit

Një ditë më parë, Ledion Liço u risoll sërish në fokus, pasi pretendohet se ai do të ngrejë një televizion të ri. Si pjesë e kompanisë së “Digitalb” dhe “TopMedia”, burime për “iconstyle.al” tregojnë se Liço po punon për zhvillimin e një televizioni kushtuar argëtimit dhe muzikës shqiptare, që quhet “Melody TV”.

Jo vetëm kaq, por sipas këtij burimi, Ledion Liço do të jetë në pozicionin e drejtorit.

Por duket se gjithçka ka qënë në kuadrin e thashethemeve, pasi edhe vetë Ledioni nuk ka konfirmuar një gjë të tillë.

Burime për “Anabel.al” nuk e konfirmojmë lajmin se Ledioni ka në plan të ndërtojë një televizion të vetin. Të njëjtat burime shprehen se momentalisht ai është zhvendosur në platformën “Digitalb”, ku po merret me produksione.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Tragjike/ Lushnje, 17-vjeçarja humb jetën pasi ra nga pema

Një 17-vjeçare nga Lushnja humbi jetën pasi u rrëzua nga pema Raportohet se kanë qenë familjarët që e kanë dërguar me shpejtësi drejt spitalit të...

Euro 2020/ Mbyllet grupi A, Italia dhe Uellsi kalojnë, italianët me rekord

Itali-Uells 1-0 Italia barazoi rekordin e vet të të gjitha kohërave me 30 ndeshje si e pamposhtur pas një fitoreje 1-0 kundër Uellsit në Stadiumin...

Profil/ Ngolo Kante, 5 detaje domethënëse mbi “motorrin” e Francës

I vogli Kante Historia e Kantésë është e ngjashme me atë të shumë emigrantëve nga Afrika. Lindur në periferi të Parisit, nga një familje shumë...

Infektimet/ Shqipëria me vetëm dy raste të reja në 24 orët e fundit, 0 vdekje

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19 dhe të mos...

Formula 1/ “Holandezi fluturues’ mund Hamiltonin në xhiron e parafundit

Max Verstappen rriti diferencën e pikëve nga vendi i dytë në kampionat pasi parakaloi pikërisht atë, të dytin, Lewis Hamilton në një duel tjetër...