E diel, 20 Qershor, 2021
18.5 C
Tirana

Athinë/ Ekzekutohet i riu shqiptar,ishte ulur në kafene

Një shqiptar 34 vjeç është ekzekutuar me armë zjarri në kueqytetin grek Athinë, pasditen e sotme. Mediat greke raportojnë orën 17:55 si momentin e krimit dhe si vendngjarje më saktësisht Rrugën “30 Durrachiou” në Sepolit të Athinës.

Në momentin kur viktima po konsumonte kafe, autori i është afruar me pistoletë dhe e qëlloi disa herë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   SPAK kalon për gjykim dosjen e grupit 'Çapja', ja për çfarë akuzohen

OBSH e shpall të përfunduar shpërthimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar. Ky virus vdekjeprurës, që përcillet...

Levandovski mban gjallë shpresat e Polonisë, Spanja komplikon kualifikimin

Përfundon ndeshja e grupit C, ku Spanja ka komplikuar kualifikimin, pasi Polonia i ka surprizuar, duke i rrëmbyer një pikë. Sfida u mbyll në...

Gjermani, gjenden dy piktura të shekullit XVII në një kosh plehrash

Policia gjermane po kërkon për informacion për dy piktura origjinale nga artistë evropianë të shekullit të 17, të cilat përfunduan në një kosh plehrash...

Kapacitetet e Kosovës për vaksinim në masë të popullsisë kundër COVID-19

Në Kosovë gjatë kësaj jave filloj vaksinimi në masë i qytetarëve kundër COVID-19, me synimin që të vaksinohen deri 320 qytetarë në muaj. Zyrtarë...

Mbi 1 milion vaksina/ Mbërrijnë në Rinas edhe 50 mijë doza të Coronavac

Mbrëmjen e sotme, kanë mbërritur në aeroportin ''Nënë Tereza'', 50 mijë doza të vaksinës kineze Coronavac. Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Edi...