Stil

Anxhela Peristeri: Dua një fëmijë, por…


               Publikuar në : 20:37 - 10/09/19 M. S

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri, ka qenë e ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Rudina’. Ajo ka promovuar videoklipin e saj më të ri, dhe nuk ka nguruar të flas edhe për jetën e saj private. Anxhela është munduar që të mos tregojë detaje nga jeta e saj personale, por sot duket se bëri një përjashtim të vogël.

 

View this post on Instagram

 

Pas pak tek @rudinamagjistari ?#shpirtibukur??

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on

E pyetur se kur do ta veshë fustanin e bardhë, Anxhela ka thënë se nuk është në planet e afërta. Gjithsesi, këngëtarja nuk e ka mohuar se dëshiron një fëmijë, por angazhimet profesionale e detyrojnë që mos ta ketë në planet aktuale.

“Nuk janë plane të afërta, por janë në diskutim. Si gjithë të tjerët, edhe unë e dua një fëmijë, por angazhimet janë shumë të mëdha. Por kur të vij koha, do flasim dhe për këto gjëra”, u shpreh Peristeri.

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT