E martë, 19 Janar, 2021
-2 C
Tirana

Ana e “Për’puthen” tha se e ka paditur Arjonin, po ja si qëndron e vërteta

Ende dikutohet çështja e Anës dhe Arjonit në “Për’puthen”, sa i takon fotos intime në shtrat e cila u bë virale. Ana, kur ishte e ftuar në “Për’puthen Prime” ka treguar se nuk do të flasë për këtë çështje, pasi është në gjykim. E për rrjedhojë e ka të ndaluar te jap çdo lloj informacioni.

Por duket se çështja ka marrë një tjetër rrjedhë, pasi nuk ka asnjë akuzë që rëndon mbi Arjonin.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” ka bere një pyetësor në rrjetet sociale, dhe një ndjekës e ka pyetur lidhur me këtë çështje për të cilën ai thotë se: “Jam paraqitur bashke me avokatet e mi tek zyrat, po deri tani kundrejt meje nuk ka një padi”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dëgjohen dy shpërthime të fuqishme në Lezhë

Dy shpërthime të fuqishme kanë tronditur Lezhën dhe Shëngjinin mbrëmjen e sotme, me një diferencë kohore prej 1 minuti nga njëra-tjetra. Shpërthimi i parë është...

Aleksei Navalni, një rival serioz apo opozitar i “kontrolluar” nga Putin

Aleksei Navalni është opozitari më guximtar në Rusi, që i kundërvihet regjimit autokratik të Vladimir Putinit. Juristi 44-vjeçar ka mbi 4 milion ndjekës në...

Trondisin mjekët në Wuhan: Na kërkuan të gënjejmë për vdekjet nga Covid (Video)

Wuhani është në qendër të vëmendjes pas spekulimeve se koronavirusi ka dalë fillimisht nga një laborator në qytetin kinez. Daily Mail shkruan se një dokumentar...

Vaksinimi kundër Covid-19/ Vuçiç: Të gatshëm të ndihmojmë edhe shqiptarët

Presideni i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka thënë se janë të gatshëm që të ndihmojnë shqiptarët me vaksina. I pyetur nga gazetarët, ai tha se serbët...

Kryemadhi: Unë dhe Iliri dikur shkruanim letra, tani dashuria është me telefon

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, gjatë takimit që ka pasur në Fier me qytetarët ka thënë se të rinjtë sot janë bërë asocialë për...