Stil

Alketa ‘hakmerret’ ndaj Xhemit


               Publikuar në : 12:06 - 07/01/20 M S

Pak kohë më parë, Xhemi Shehu dhe Salsano Rrapi, në një postim në story ironizuan këndimin dhe ndërrimin e fustaneve të Alketa Vejsiut.

Mjaft bujë bëri në mediat rozë ndërrimi i shpeshtë i fustaneve nga ana e moderatores Alketa Vejsiu në Festivalin e Këngës në RTSH. Por siç duket, Alketa Vejsiu nuk e ka kapërdirë mjaft lehtë, e ndërsa ka shfryrëzuar kohën e duhur për t’ia kthyer me të njëjtën monedhë.

Një ditë pas ditëlindjes së moderatores së “Portokalli”, në llogarinë e “Revista Class” në Instagram, përbri një foto të vjetër të Xhemit është shkruar një status ‘dashamirës’:

Në arkivat e revistës ndjemë nostalgji për bukuroshen e ekranit!
Mendojmë që tre gjera i shkojnë Xhemit!
1.Me këto flokët me rrica duket shumë kinge! Gjithmonë e bukur Xhemi!
2. Pseudonimi “Xhemile” i shkon shumë Xhemës tonë!
3. Edhe si aktore humori mund të fitonte një kupë në ”Golden Globes”! Nuk është keq me humorin edhe pse në hapat e parë të karrierës! Më mirë se në prezantim madje! Në prezantim ka rivale të forta kështu që i sugjerojmë të merret seriozisht me karrierën e aktores së humorit! Ka të dhëna të mira aty! Me ndihmën e Salsanos rolin e “Gagaçes” do ta qante!
Postimi është plotësisht dashamirës! Xhemin Xhan!
Juve si ju duket më mirë ?
Dikur apo Sot?

 

View this post on Instagram

 

Në arkivat e revistës ndjemë nostalgji për bukuroshen e ekranit! Mendojmë që tre gjera i shkojnë Xhemit! 1. Me këto flokët me rrica duket shumë kinge! Gjithmonë e bukur Xhemi! 2. Pseudonimi “Xhemile” i shkon shumë Xhemës tonë! 3. Edhe si aktore humori mund të fitonte një kupë në ”Golden Globes”! Nuk është keq me humorin edhe pse në hapat e parë të karrierës! Më mirë se në prezantim madje! Në prezantim ka rivale të forta kështu që i sugjerojmë të merret seriozisht me karrierën e aktores së humorit! Ka të dhëna të mira aty! Me ndihmën e Salsanos rolin e “Gagaçes” do ta qante! Postimi është plotësisht dashamirës! Xhemin Xhan! Juve si ju duket më mirë ? Dikur apo Sot?

A post shared by Revista CLASS (@revista_class) on


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT