Bota

Alarmohen përdoruesit e rrjeteve sociale, probleme në gjithë botën

               Publikuar në : 13:25 - 14/04/19 M. S

Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë shfaqur probleme në të gjithë botën.

Shërbimet e Facebook-ut po përjetojnë vështirësi teknike me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të SHBA-ve, që raportojnë se nuk mund të aksesojnë këto gjigantë të komunikimit.

Problemet janë vënë re edhe në Shqipëri, pasi aksesi në “Facebook” është bërë i pamundur për shumë përdorues, ashtu si edhe dërgimi i mesazheve apo veprime të tjera, kryesisht në aplikacionin Whatsapp.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT