E martë, 14 Korrik, 2020
26 C
Tirana

Aksident në Shkodër, trajleri përplas motorin

Më të lexuarat

Së fundmi ka ndodhur një aksident në Shkodër, ku për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë një person.

Raportohet se një trajler me targa boshnjake ka përplasur një motoçikletë duke lënë të plagosur rëndë drejtuesin e saj Gj.L., banues në fshatin Hot të Malësisë së Madhe.

I plagosuri është dërguar për mjekim në spitalin e Shkodrës, ndërkohë që policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bilanci/ Sërish numër i lartë të infektuarish gjatë 24 orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë regjistruar 96 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Vijon...

Vaj plazhi dhe kafe kontrabandë, bien në pranga dy persona

Dy persona janë arrestuar sot ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim, pasi kryenin veprimtari kriminale në fushën e kontrabandës me mallra për të...

Vidhnin sasi të mëdha ari dhe i kthenin në shufra, bien në pranga 7 shqiptarë

Policia italiane ka goditur një grup kriminal të cilët akuzohen për grabitje të banesave. Në pranga kanë rënë 15 persona: shtatë shqiptarë, dy egjiptianë, dhe...

Rikthehet pagesa shtesë e ushqimit për efektivët e Forcave të Armatosura

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, njofton se mijëra ushtarakë shqiptarë do të kenë çdo muaj në pagën e tyre, një shtesë prej 10 mijë...

Regjistrohet rasti i parë me murtajën bubonike në Kolorado

Zyrtarë të Shëndetit në Kolorado bëjnë me dije se është konfirmuar rasti i parë pozitiv me plagën bubonike. Bëhet fjalë për një ketër, i cili...