Kronikë

Aksident në Korcë-Pogradec/ Makina del nga rruga, disa të plagosur


               Publikuar në : 20:46 - 10/07/19 Enno

Një aksident i rëndë është shënuar këtë mbrëmje në aksin rrugor Korçë –Pogradec.

Në automjet ka dalë nga rruga, e për pasojë 3 persona kanë mbetur të plagosur. Ngjarja ka ndodhur në Vërdovë, ndërsa nuk dihet ende gjendja shëndetësore e të plagosurve.

Deri më tani nuk dihet identiteti i të plagosurve. Autoambulanca dhe policia janë nisur drejt vendngjarjes për të zbuluar shkaqet.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT