Aktualitet

Aksident i rëndë aksin rrugor Përrenjas-Librazhd, humb jetën një person


               Publikuar në : 17:11 - 24/01/20 B H

Një aksident rrugor mësohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Përrenjas-Librazhd.

Sipas BalkanWeb, si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur i vdekur një person, ndërsa 3 të tjerë janë plagosur. Dy automjete një  tip “Benz” dhe një “Audi” janë përplasur me njëri -tjetrin.

Aksidenti ka ndodhur pranë vendit të quajtur Pishkash.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT