E shtunë, 31 Korrik, 2021
25.5 C
Tirana

Agnesa Vuthaj flet për marrëdhënien me miliarderin indian

Modelja shqiptare, Agnesa Vuthaj, ka folur në lidhje me thashethemet për një histori dashurie me një biznesmen indian. Ajo shprehet se e gjitha ishte një gjest dashakeq, por që u mbyll me aq. Agnesa tregon se marrëdhënia mes tyre është thjesht një marrëdhënie pune.

Bukuroshja është kujdesur gjithjmonë që mos të flitet për jetën e saj private, por vetëm për punën që ajo bën.

Drejtuesja e emisionit “Jo vetëm modë”, në Tv Klan, Orinda Huta ka qenë në Paris, ku ka zhvilluar një intervistë me modelen e njohur. Agnesa tregon se do fokusohet më shumë tek biznesi i saj, për të sjellë koleksionin e ri të çantave.

Agnesa Vuthaj: Mendoj se ishte një gjest dashakeqës ndaj dikujt, por që u mbyll me aq.

Orinda Huta: Megjithatë, cila është marrëdhënia jote e vërtetë me të?

Agnesa Vuthaj: Është thjesht marrëdhënie punë, prandaj ndoshta dhe jam prekur pak, se gjithmonë kur je femër dhe kur punon dhe kur ke sukses, është gjithmonë vështirë nëse punon me meshkuj. Sepse gjithmonë nëse punon me një mashkull, gjithmonë krijohen thashethemet që është krijuar ky raport, mund të ketë diçka më tepër, kjo, ajo. Ndoshta kjo ka qenë arsyeja pse jam prekur, se sulmohesh sikur femër. Edhe në reagimin tim, e kam bërë një reagim që kam dashur të mbroj figurën e femrës, jo se jam prekur vetë aq shumë, sepse në fund të fundit e dimë, që mediat shkruajnë shumë edhe për klikime, kështu që besoj që ata që e kanë bërë, kanë përfituar diçka.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

SHBA sanksionon më shumë zyrtarë kubanë për shtypjen e protestave

Administrata e Presidentit Biden ka vendosur sanksione ndaj forcave policore të Kubës dhe dy udhëheqësve të saj pas protestave të fundit në vendin ishull...

Maqedonia e Veriut mund të rekomandojë dozën e tretë të vaksinës

Maqedonia e Veriut nuk e përjashton mundësinë e aplikimit të dozës së tretë të vaksinës kundër koronavirusit pasi, siç tha ministri i Shëndetësisë, Venko...

Izraeli akuzon Iranin për sulmin vdekjeprurës në cisternat e naftës

Izraeli ka akuzuar Iranin se qëndron pas një sulmi ndaj një cisternë nafte në të cilën u vranë dy anëtarë të ekuipazhit, një shtetas...

Pranoi plagjiaturën, bie popullariteti i kandidatit për kancelar në Gjermani

Kandidati potencial për të zvendësuar Kancelaren Angela Merkel, në Gjermani Armin Laschet ka kërkuar falje pasi ka përdorur plagjaturë në librin e tij. Laschet, në...

Manaj i pafat, portieri i Shtutgartit i mohon golin e radhës me Barçën (Video)

Rei Manaj e nisi nga stoli miqësoren e sotme që Barcelona luajti në Gjermani kundër rivalëve të Shtutgartit. Sulmuesi shqiptar u aktivizuar vetëm në minutën...