E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Afërdita Dreshaj në pritje të ëmbël, zbulon gjininë e fëmijës (VIDEO)

Afërdita Dreshaj së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. Bukuroshja shqiptare dhe bashkëshorti i saj çek, Jakub Kindl, janë në pritje të një djali.

Në videon e shpërndarë në rrjetet sociale, shihet qartë se Afërdita dhe Jakub janë të lumtur, ndërkohë që bërtasin e përqafojnë njëri-tjetrin pasi marrin vesh gjininë e bebit.

 

View this post on Instagram

 

We are having a BABY BOY !!! 💙 Baby Kindl coming #march2021❤️😍

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...