E diel, 7 Mars, 2021
15 C
Tirana

“7 vjet pa bërë asgjë”, Basha ngre pyetjen: Do ta pushoje nga puna këtë njeri?

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një video, ku janë pyetur qytetarët se çfarë do të bënin nëse kishin një punonjës që për 7 vite nuk ka bërë asnjë gjë.

Më këtë pyetje, ai i referohet qeverisjes aktuale të kryeministrit Edi Rama.

Në video, të gjithë qytetarët në lidhje me pyetjen janë përgjigjur se do ta pushonin nga puna.

“Një pyetje e thjeshtë: po ti do ta pushoje nga puna këtë njeri?” shkruan Basha në postimin e tij në rrjetin social, Facebook.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Drama e Sir Alex-it

Sir Alex Ferguson tha se kishte frikë se nuk do të ishte më kurrë në gjendje të fliste përsëri pasi pësoi një hemorragji në...

Itali/ Milani kërkon të rigjejë busullën

Një problem muskular e ka shtuar Ante Rebic-in në një listë të gjatë lëndimesh tek ekipi i Milanit të vendit të dytë përpara transfertës...

Spanjë/ Sot derbi i madh i Madridit, loja bëhet serioze

Atletico Madrid pret Real Madridin në një derbi të kryeqytetit spanjoll që do të lërë gjurmë në garën për titull. Atletico kryeson kampionatin dhe...

Revoltat e dhunshme në Mianmar/ OKB: Ndaloni vrasjen e protestuesve

I dërguari i Kombeve të Bashkuara për Mianmar i ka bërë thirrje këshillit të sigurimit të KB të marrë masa kundër protestave të dhunshme,...

SHBA-ja lëshon alarm për sulm të ri kibernetik

Qeveria amerikane është duke bërë paralajmërime për sulme të mëdha kibernetike, të cilat mund të kenë shënjestruar serverët e kompanisë Microsoft, dhe të cilat...