E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Zbulohen prapaskenat, çfarë ndodhi me kamerat në Fushë-Krujë. “Rraja është më i fortë se Rama”

Kryeministri Rama është shprehur i bindur se në pamjet filmike të komisariatit të Fushë-Krujës, nuk është në asnjë moment kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla.

“Unë kam parë kamerat. Ka kamera në atë komisariat. Nuk ekziston as Taulanti, po as ky. Ai ka kujtuar se kamerat nuk punojnë. Për fat të keq, serveri ka ruajtur të gjithë imazhet. Për fatin e tij të keq dhe të gjithë shpifësve, serveri i ka ruajtur të gjitha imazhet”, ka deklaruar Rama.

Në kundërpërgjigje të kësaj deklarate, vjen edhe qëndrimi i gazetarit Basir Çollaku. Ai thotë se kamerat e Ramës janë gjithnjë bosh, kur kanë brenda trafikantë dhe vrasës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Nipi i deputetit me shokët në Dubai, Rrahman Rraja: Kam tre muaj pa folur me të

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...