E diel, 1 Gusht, 2021
40.5 C
Tirana

VIDEO/Tentoi të shënonte gol, mbrojtësi përfundon me hundën e thyer

Një incident i pazakontë është regjistruar gjatë një ndeshjeje futbolli në kampionatin polak.

Gjatë ndeshjes mes Arkës dhe Lodzit, mbrojtësi i kësaj të fundit, Makej Dabrovski theu hundën në minutën e gjashtë të sfidës.

Futbollisti polak tentoi të shënonte gol, por tentativa e tij rezultoi e dështuar. Në video shihet teksa aksidentalisht ai qëllon me gju hundën e tij, duke e thyer.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

SHBA sanksionon më shumë zyrtarë kubanë për shtypjen e protestave

Administrata e Presidentit Biden ka vendosur sanksione ndaj forcave policore të Kubës dhe dy udhëheqësve të saj pas protestave të fundit në vendin ishull...

Maqedonia e Veriut mund të rekomandojë dozën e tretë të vaksinës

Maqedonia e Veriut nuk e përjashton mundësinë e aplikimit të dozës së tretë të vaksinës kundër koronavirusit pasi, siç tha ministri i Shëndetësisë, Venko...

Izraeli akuzon Iranin për sulmin vdekjeprurës në cisternat e naftës

Izraeli ka akuzuar Iranin se qëndron pas një sulmi ndaj një cisternë nafte në të cilën u vranë dy anëtarë të ekuipazhit, një shtetas...

Pranoi plagjiaturën, bie popullariteti i kandidatit për kancelar në Gjermani

Kandidati potencial për të zvendësuar Kancelaren Angela Merkel, në Gjermani Armin Laschet ka kërkuar falje pasi ka përdorur plagjaturë në librin e tij. Laschet, në...

Manaj i pafat, portieri i Shtutgartit i mohon golin e radhës me Barçën (Video)

Rei Manaj e nisi nga stoli miqësoren e sotme që Barcelona luajti në Gjermani kundër rivalëve të Shtutgartit. Sulmuesi shqiptar u aktivizuar vetëm në minutën...