Politikë

Video/ Studentët i turren nga pas Braçes, shikoni reagimin e deputetit


               Publikuar në : 14:12 - 20/12/18 ad min

Studentët kanë ndjekur deputetin socialist Erion Braçe kur ka dalë nga Parlamenti dhe po ecte në Pedonale duke iu drejtuar me thirrjet: “Turp” dhe “I duam tarifat sa Erion Braçe”.

Ndërsa në video deputeti dëgjohet t’u thotë studentëve: “As minimumin e etikës nuk e keni. Kaq kisha unë”.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT