E diel, 13 Qershor, 2021
23 C
Tirana

Video-skandali/ “Efektivi i policisë plaçkit qytetarin në mes të rrugës, i merr tylin nga çanta”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një skandal në llogarinë e tij në rrjetin social në Facebook. Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Vlorës ku dy efektivë të policisë i afrohen një qytetari duke i kontrolluar një çantë që mbante me vete dhe një prej tyre i merr një tyl. Pavarësisht kundërshtimit të qytetarit, ai largohet bashkë me të.

Postimi i plotë:

Plaçkitet ne mes te rruges qytetari nga bandite me uniforme.

Qytetari dixhital denoncon: Narko banditet me uniforme ne Vlore qe i grabisin tylin ne çante qytetarit. Turpi i mbulofte horrat plaçketes!

Shikoni videon e meposhtme. sb

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Gurët e tëmthit, shkaktarët dhe të rrezikuarit

Gurët e tëmthit formohen kur lëngu i grumbulluar në fshikëzën e tëmthit mpikset ose ngurtësohet në copa të vogla materiali të ngjashme me gurët....

Takimi Rama-Blinken, ja marrëveshja e nënshkruar. Fjala e Blinkenit dhe Ramës

Kryeministri Edi Rama dhe Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken kanë zhvilluar një takim në Bruksel ditën e sotme. Fryt i këtij takimi ishte marrëveshja...

Itali/ Ngjarje tragjike në Romë, 4 viktima mes tyre autori dhe 2 të mitur

Një burrë i moshuar, 84-vjeçari Salvatore Ranieri, dhe dy vëllezër të moshës 5 dhe 10 vjeç, David dhe Daniel Fusinato, u vranë në Konsorciumin...

Euro 2020/ Anglia dhe Austria e nisin me fitore, 21:00 rradha e “tulipanëve”

Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të ditës në Euro 2020. Anglia mundi Kroacinë me rezultatin 1-0 me gol të Sterling në pjesën e...

Ikja e Gramoz Ruçit nga politika dhe raporti mes moshës e pushtetit

Nga Alfred Peza Në sport sado i zoti që të jesh, mosha të limiton duke të detyruar që të “varësh këpucët në gozhdë”, atëherë kur...