E martë, 26 Janar, 2021
5 C
Tirana

Video/ Pengoi nga mbrapa kundështarin, shqiptari ndëshkohet me të kuq

Mbrojtësi shqiptar i Kosovës, Florent Hadërgjonaj, ka qenë i pafat sot në përballjen ndaj Beshiktashit, të vlefshme për kampionatin turk.

26-vjeçari është ndëshkuar me karton të kuq në minutën e 55-të, pas një ndërhyrje të gabuar nga mbrapa ndaj kundërshtarit, duke lënë skuadrën e Kasimpashasë me 10 lojtarë.

Dalja me të kuq e Hadërgjonajt, i ka kushtuar shtrenjtë skuadrës mike, pasi në minutën e 69-të, pësoi edhe golin e dytë.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Astrit Patozi zbulon se ku do të kandidojë në zgjedhjet e 25 prillit

Kryetari i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi do të kandidojë në Tiranë për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Një ndër nga arsyet e marrjes së...

Sa është numri aktual, dhe ç’do të ndodhë me popullsinë e botës në të ardhmen

Deri në korrikun e vitit 2020, Toka banohej nga afërsisht 7.8 miliardë njerëz. Popullsia globale, është më shumë një vlerësim i numrit të përgjithshëm...

U gjet i mbytur/ Gruaja e ish-ministrit grek hedh akuzat : Mund të jetë vrarë

Vdekja e ish-ministrit të Rendit në Greqi, Sifis Valyrakis ka ngjallur reagime nga ana e familjes. Bashkëshortja e tij, Minas Papatheodorou – Valyrakis, dyshon...

Ura e Zogut drejt shembjes, fundoset me 30 cm njëra nga këmbët mbajtëse (Video)

Prurja e shumtë e ujit në Lumin Mat ka shkaktuar sërish probleme në Urën e Zogut në Milot. Marrja e inerteve pranë këmbëve te urës,...

Zbulohet klauzola e veçantë te Tirana, ja çfarë ndodh me kontratën e Dedes

Nevil Dede firmosi më 13 nëntor 2020 një kontratë 2-vjeçare me klubin e Tiranës. Pas vetëm 73 ditësh në krye të pankinës bardheblu, trajneri...