E premte, 15 Janar, 2021
6 C
Tirana

Video/ Humbet ekuilibrin dhe rrëzohet në tokë, lojtarët qeshin me shokun e tyre

Dele Ali po përjeton formën e tij më negative në karrierë, pasi trajneri Zhoze Murinjo e aktivizon vetëm në ndeshje jo të rëndësishme.

Në ndeshjen e djeshme për “FA Cup” ku shkatërruan 0-5 skuadrën e kategorisë së tetë, Marinën, anglezi ka bërë diçka që të gjithë shokët e skuadrës po qeshnin me të.

Pas një aksioni të klubit të madh londinez, ai për të marrë topin humbi ekuilibrin dhe është rrëzuar.

Kaq ka mjaftuar dhe stoli i Totenhemit me në krye Gerreth Bejl i’a plasën së qeshurit duke i bërë me shenjë karton arbitrit në formë batute për atë goditje “fantazmë”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dëborë dhe ngrica, temperaturat në minus për nesër

Sot pasdite (e premte, dt. 15) dhe nesër (e shtunë, dt. 16) priten reshje të dobëta në qarqet e jugut, ndërsa në pjesën tjetër...

Pamje të rënda/Përplasen 2 makina, kalimtari që priste në trotuar humb këmbët

Kalimtari që u përplas sot nga një makinë në Tiranë, për fat të keq ka humbur të dyja këmbët. Aksidenti i rëndë ndodhi mëngjesin...

Ne nuk jemi gati për Evropën pa Angela Merkelin

Nga: Mujtaba Rahman “Politico.eu” 2021 është viti kur Evropa do të duhet të mësojë që të jetojë pa Angela Merkelin. Kancelarja gjermane do të tërhiqet...

Rama do fërkojë duart, për sa kohë që opozitarët mbeten pragmatistë

Nga: Ben Andoni Do kishin një zë shumë më të besueshëm për publikun shqiptar nëse do të tregonin se konform programit dhe fizionomive, partitë e...

Vendim i papritur/ Një tjetër konkurrent i “Për’puthen” lë emisionin

Pavarësisht shikueshmërisë dhe suksesit në "Për'puthen", konkurrentët të pakënaqur marrin vendime për të lënë emisionin. Emini nga Kosova, ka marrë vendimin e papritur për tu...