E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
-0.5 C
Tirana

U kap ‘mat’ nga oficerët në filma porno, 26-vjeçarja shkarkohet nga ushtria

Të gjithë kemi një të shkuar që na ndjek dhe këtë e ka ndjerë edhe 26-vjeçarja nga Britania e Madhe Briony Murray. 26-vjeçarja është shkarkuar nga ushtria e Anglisë pasi oficerët e saj zbuluan se ajo kishte marrë pjesë në filma porno. Sipas Daily Mail, Briony Murray ishte aktore e filmave erotike deri sa vitin e kaluar hoqi dorë dhe iu bashkua ushtrisë.

Fotografitë dhe videot e ushtares u përhapën midis oficerëve të ushtrisë dhe ministria e Mbrojtjës vendosi shkarkimin e saj, pasi Briony kishte humbur respektin.

26-vjeçarja tha se ndihet e zhgënjyer pasi ka hequr dorë nga kjo jetë dhe i ka shërbyer atdheut në maksimum. Ky vendimi ishte i padrejtë sipas saj. Kjo është arsyeja pse duhet të mendojmë dy herë pasi të veprojmë pasi aktet tona do na ndjekin gjatë gjithë jetës…

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...