E enjte, 25 Nëntor, 2021
5.5 C
Tirana

U hodh me parashutë në Qafën e Llogarasë, 39-vjeçari përfundon në përrua

Një 39-vjeçar nga Tirana sot në Qafën e Llogarasë është hedhur me parashutë, mirëpo aventura nuk ka përfunduar mirë!

Policia bën me dije se shtetasi me inicialet L.A, është rrëzuar në përroin e fshatit Palasë.

Si pasojë e rrëzimit, 39-vjeçari ka marrë disa dëmtime në trup ndërsa aktualisht po merr ndihmë mjekësore në Spitalin e Vlorës.

Fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

“Rreth orës 13:46, në Qafën e Llogarasë është hedhur me parashutë shtetasi L. A., 39 vjeç, banues në Tiranë dhe është rrëzuar në përroin e fshatit Palasë, ku si pasojë ka marrë disa dëmtime në trup dhe po merr ndihmë mjekësore në Spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën”, thuhet në njoftimin e policisë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

‘Shqipëria të bëjë më shumë përpjekje për pastrimin e parave e korrupsionin’

Teksa ishte duke folur dje në takimin konsultativ me donatorët, ku ishin të pranishëm Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi dhe ambasadorja e SHBA-së, Yuri...

Kapriçot e motit/ Dita nis me diell, por gjatë pasdites rikthehen reshjet

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot të qëndrueshëm por që nga pasditja rikthehen reshjet. Sipas Meteoalb, sot...

Sherr mes adoleshentëve në Tiranë, plagoset 17-vjeçari

Një sherr për konflikte të dobëta ka ndodhur në zonën e Laprakës, në Tiranë. Një 17-vjeçar me inicialet A. S., ka përfunduar në spital...

Mbi modelin Ramiz Alia

Nga: Genc Pollo Në 31 mars 1991, katër muaj pas themelimit të Partisë Demokratike, u mbajtën zgjedhje parlamentare, të cilat, për herë të parë mbas...

Fuste në vend mallra “si ndihmë humanitare”, procedohet përfaqësuesi i shoqatës

Dogana ka goditur një skemë mashtrimi. I referohemi një rasti me mallra të importuara “si ndihmë humanitare”. Nga skema e ngritur, përfaqësuesi ligjor i...