E mërkurë, 4 Gusht, 2021
35.5 C
Tirana

Trajneri/ Një banderolë kërcënuese në oborrin e shtëpisë së Benitezit

Tifozët e Evertonit vazhduan të shprehin kundërshtimin e tyre për emërimin e mundshëm të Rafa Benitez si menaxher i skuadrës së tyre, me një banderolë kërcënuese të lënë në oborrin shtëpisë së ish-menaxherit të Liverpulit, rivalëve të tyre të urryer.

Mesazhi kërcënues, ku thuhej “Ne e dimë se ku jeton. Mos firmos “, u var pranë rezidencës së Benitezit në Ëirral.

Një imazh i banderolës u postua në internet dhe u dënua gjerësisht nga tifozët e bluve.

Benitez është lidhur nga mediat më serioze me një kalim tek Evertoni pasi Karlo Ançeloti la ekipin për Realin e Madridit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Luiza Gega përfundon garën e 3000 metrave me pengesa, në çfarë vendi u rendit

Atletja Luiza Gega zbriti në pistën e stadiumit të Tokios për finalen e madhe në garën e 3000 metrave me pengesa, ku dhe u...

I mori jetën gruas/40-vjeçari: Po e përgjoja, kishte një lidhje jashtëmartesore

Shqiptari Florand Shehu i cili masakroi me thikë gruan e tij para disa ditësh në Greqi, ka rrëfyer para autoriteteve se nuk ishte në...

VIDEO/Rama i shpalli ‘luf*ë të hapur’, Peleshi shfaqet me Dritan Lelin në Vlorë

Situata me zjarret është përkeqësuar gjatë ditëve të fundit. Flakët kanë mbërritur edhe në zonat e banuara, duke ndezur sinjalin SOS në Gjirokastër, Dukat,...

Verbëria e rutinës së dorëzimit të përditshëm

Nga: Agim Baçi Shpesh njerëzit tregohen të verbër, ose bëjnë sikur!”, tha shkrimtari portugez Jose Saramango në ceremoninë e marrjes së çmimit “Nobel” në vitin 1998, duke...

Humbi jetën mes flakëve/ Shoku i viktimës: Nuk kishim zjarrfikëse

Detaje të reja të rënda kanë dalë në dritë lidhur me ngjarjen e rëndë ndodhur dje në fshatin “Asim Zeneli” në Gjirokastër, ku mbeti...